Czy potrzebują Państwo rozliczyć dotację publiczną?

Każda dotacja publiczna wymaga rozliczenia z w sposób zgodny z umową zawartą pomiędzy podmiotem udzielającymi dotację i beneficjentem. Rozliczenie dotacji bywa kłopotliwe, ponieważ umowy są często zawierane miesiąca lub lata przed moment rozliczenia, a w trakcie realizacji projektu potrzeby beneficjenta mogą ulec zmianie. Co więcej, niewykorzystane środki lub środki wykorzystane w sposób niezgodny z umową podlegają zwrotowi. Z naszą pomocą mogą Państwo łatwo i szybko rozliczyć całą otrzymaną dotację publiczną, gdy wystawimy dla Państwa faktury VAT (tak zwane „koszty VAT”), które udokumentują prawidłowe spożytkowanie otrzymanych środków.

Nasz adres to kontakt@sprzedamkoszty.com

Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo współpracy oraz poufność korespondencji. Wszystkie sprzedawane przez nas faktury kosztowe są legalnie wystawiane, rzetelnie księgowane i raportowane w Jednolitym Pliku Kontrolnym (JPK). Jako jedyny sprzedawca faktur kosztowych w Polsce oferujemy pełne, legalne faktury VAT na prawie wszystkie towary i usługi, a więc możemy pomóc w rozliczeniu dowolnej dotacji. Prowadzimy legalną działalność w wielu branżach, działamy nieprzerwanie od ponad 10 lat i jesteśmy czynnym podatnikiem VAT. Nasze usługi oferujemy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Nasza oferta jest około 10 razy korzystniejsza niż konieczność zwrotu dotacji!

Niewykorzystane lub nieprawidłowo wykorzystane środki podlegają zwrotowi. Zamiast tego mogą Państwo kupić faktury kosztowe na odpowiednią kwotę i udokumentować prawidłowe wykorzystanie środków. Nasza prowizja to tylko około 10% od kwoty brutto wystawionych faktur kosztowych („kosztów”).

Konieczność zwrotu środków
Zakup faktur

Rozliczanie wszystkich dotacji publicznych

Wszelkie formy pomocy publicznej, w szczególności dotacje publiczne, wymagają rozliczenia, jednak trudno udokumentować wszystkie koszty i zrealizować planowane zakupy w ograniczonym czasie. Dlatego chętnie pomożemy Państwu w rozliczeniu dowolnej dotacji. Zamiast zwracać niewykorzystane dofinansowanie – lepiej kupić u nas faktury kosztowe i wykazać poniesione koszty, które pozwolą Państwu na zachowanie otrzymanych wcześniej pieniędzy. Wystarczy złożyć i opłacić zamówienie na faktury kosztowe („koszty”), a potem rozliczyć dotację przedstawiając przesłane przez nas dokumenty, to naprawdę proste i bezpieczne!

Jesteśmy jedynym profesjonalnym sprzedawcą faktur kosztowych („kosztów”) w Polsce. Działamy nieprzerwanie od ponad 10 lat, prowadzimy działalność w wielu branżach i generujemy wielomilionowe obroty z normalnej działalności biznesowej, więc możemy wystawić dla Państwa faktury na dowolne kwoty i prawie wszystkie towary lub usługi. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb Klientów, sprzedajemy faktury kosztowe („koszty”) na min. usługi informatyczne, szkoleniowe, reklamowe, doradcze, transportowe i budowlane oraz sprzęt komputerowy, elektronikę przemysłową, artykuły biurowe, chemikalia, materiały budowlane i paliwa płynne. Oczywiście, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tych branżach oraz wszystkie niezbędne zezwolenia i koncesje.

Wszystkie sprzedawane przez nas faktury kosztowe („koszty”) są zawsze autentyczne, legalnie wystawiane, rzetelnie księgowane i deklarowane w Jednolitym Piku Kontrolnym (JPK). Co więcej, wystawiane przez nas dokumenty są zawsze bez zastrzeżeń akceptowane przez podmioty udzielające dotacji publicznych takie, jak Urzędy Pracy, Urzędy Gmin, Urzędy Miast, Ministerstwo Edukacji, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i inne. Sprzedawane przez nas faktury są również akceptowane przez wszystkie polskie i europejskie banki, jeżeli potrzebują Państwo udokumentować wydatki związane z kredytem celowym.

Solidne fundamenty współpracy

Od ponad 10 lat prowadzimy legalnie zarejestrowaną działalność biznesową w wielu branżach i generujemy wielomilionowe obroty, więc możemy wystawić dla Państwa faktury na większość towarów oraz usług. Posiadamy ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu prawa podatkowego, więc jako jedyny profesjonalny sprzedawca kosztów w Polsce gwarantujemy pełne bezpieczeństwo współpracy. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów i wystawiać faktury na towary lub usługi, które najlepiej pasują do Państwa działalności biznesowej, branży i zapotrzebowania.

Gwarancja bezpieczeństwa i poufności

Wszystkie sprzedawane przez nas faktury VAT są autentyczne, legalnie wystawiane, rzetelnie księgowane i zawsze deklarowane w Jednolitym Pliku Kontrolnym (JPK). Dodatkowo, dbamy o poufność naszej współpracy z Klientami, nasze serwery ulokowane są poza Polską, szyfrujemy wszystkie nośniki danych, a całą zbędną korespondencję regularnie kasujemy. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie zamówienia realizujmy drogą elektroniczną. Proszę pamiętać, że poczta elektroniczna zapewnia znacznie wyższy poziom poufności niż rozmowa telefoniczna lub spotkanie.

Ogromne korzyści podatkowe

Współpraca z nami to dla Państwa szansa na ogromne korzyści podatkowe. Większość naszych Klientów oszczędza aż 42% od kwoty netto zamówionych faktur: 19% na podatku dochodowym i kolejne 23% na podatku od towarów i usług (VAT). Możemy pomóc przy optymalizacji także innych podatków takich, jak podatek dochodowy od zysków kapitałowych lub podatek od sprzedaży nieruchomości. Sprzedawane przez nas faktury są legalne i rzetelne księgowane, interes naszych Klientów jest najważniejszy, a nasza prowizja zawsze dużo niższa niż kwota podatku.

Ponad 10 lat nieprzerwanej działalności

Od ponad 10 lat nieprzerwanie pomagamy przedsiębiorcom, spółkom i osobom fizycznym uniknąć wysokich podatków.

kontakt@sprzedamkoszty.com

Kluczowe usługi w naszej ofercie