Tylko rzetelni
wystawcy faktur
Wystawcami wszystkich sprzedawanych przez nas faktur kosztowych („kosztów”) są duże, wiarygodne i legalnie działające podmioty. Większość sprzedawców faktur („kosztów”) to pospolici oszuści oraz drobni przedsiębiorcy, którzy nie księgują oferowanych dokumentów. My reprezentujemy kilka podmiotów z wieloletnim doświadczeniem, działających na terenie całej Polski i generujących milionowe obroty, dlatego ewentualna kontrola skarbowa, nawet krzyżowa nie wykryje najmniejszych nieprawidłowości. Mogą być Państwo zupełnie spokojni o naszą wiarygodność i rzetelność.
Wszystkie nasze dane związane ze sprzedażą faktur kosztowych („kosztów”) traktujemy jako poufne, więc są sprzętowo i programowo szyfrowane. Stosujemy najbezpieczniejsze algorytmy, skomplikowane hasła i regularnie aktualizujemy oprogramowanie. Dbamy o całkowitą poufność naszej bazy Klientów oraz wszystkich innych cennych danych.
Szyfrowanie
poufnych danych
Poufność
korespondencji
Bardzo dbamy również o poufność naszej korespondencji z Klientami. Nasze serwery pocztowe znajdują się poza Unią Europejską, w dalekim kraju, który wyjątkowo mocno chroni prywatność internautów i korespondencji elektronicznej. Regularnie kasujemy wszystkie archiwalne wiadomości. Na życzenie udostępniamy nasz klucz publiczny do kryptografii asymetrycznej GPG. Nasza korespondencja z Klientami jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe.
Oświadczamy, że nie jesteśmy powiązani z właścicielami stron Sprzedam Faktury, Sprzedam-Faktury ani Dam Koszty. Wszelkie podobieństwo nazwy, treści lub oprawy wizualnej stanowi efekt kopiowania naszej strony przez konkurencję. Właściciele powyższych stron również oferują optymalizację podatkową poprzez sprzedaż faktur kosztowych („kosztów”), ale nie możemy zagwarantować ich rzetelności ani uczciwości. Zebraliśmy wiele negatywnych opinii o naszej konkurencji, dlatego radzimy korzystać wyłącznie z usług profesjonalistów. Wiele ogłoszeń w sprawie sprzedaży faktur kosztowych („kosztów”) można też znaleźć na forach internetowych. Odradzamy korzystanie z ofert znalezionych na jakimkolwiek forum. Przy zakupie faktur kosztowych („kosztów”) wiarygodność i rzetelność sprzedawcy są ważniejsze niż cena. Wielu ogłoszeniodawców to zwykli oszuści, którzy tanio oferują faktury, ale nie księgują wystawianych dokumentów.
Ostrzeżenie
przed konkurencją
Sprzedam koszty, dam koszty, sprzedam faktury, dam faktury, koszty VAT