Jako jedyni gwarantujemy bezpieczeństwo i legalność

Zakup faktur VAT („kosztów VAT”) wymaga profesjonalizmu i dyskrecji, a najważniejsza jest rzetelność wystawcy. Nie sztuką jest kupić faktury nawet za 5% kwoty, ale wówczas będą całkowicie bezwartościowe i bezużyteczne, ponieważ nie zostaną zaksięgowane przez wystawcę. Jeżeli kupią Państwo takie fałszywe „faktury” od oszustów, to pierwsza lepsza kontrolna wykryje nieprawidłowości, a Państwo będą odpowiadać za oszustwa podatkowe. My, jako jedyny profesjonalny sprzedawca kosztów w Polsce, gwarantujemy rzetelność i jako jedyni możemy to udowodnić! Co więcej, możemy bezsprzecznie wykazać, że nasza „konkurencja” to pospolici oszuści.

Nasz adres to kontakt@sprzedamkoszty.com

Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo współpracy oraz poufność korespondencji. Wszystkie sprzedawane przez nas faktury kosztowe są legalnie wystawiane, rzetelnie księgowane i raportowane w Jednolitym Pliku Kontrolnym (JPK). Jako jedyny sprzedawca faktur kosztowych w Polsce oferujemy pełne, legalne faktury VAT na prawie wszystkie towary i usługi, a więc możemy pomóc w rozliczeniu dowolnej dotacji. Prowadzimy legalną działalność w wielu branżach, działamy nieprzerwanie od ponad 10 lat i jesteśmy czynnym podatnikiem VAT. Nasze usługi oferujemy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo współpracy i autentyczność wszystkich sprzedawanych faktur!

Jak jedyni gwarantujemy pełne bezpieczeństwo współpracy oraz legalność i autentyczność wszystkich sprzedawanych faktur. Niestety, rynek sprzedaż kosztów jest pełen oszustów, więc radzimy mądrze wybierać sprzedawców i kierować się rzetelnością wystawcy faktur, a nie tylko ceną.

100% bezpieczeństwa, rzetelności i poufności

Gwarancja legalności i bezpieczeństwa

Jesteśmy jedynym profesjonalnym sprzedawcą kosztów w Polsce. Jako jedyni gwarantujemy pełne bezpieczeństwa transakcji, autentyczność wszystkich sprzedawanych faktur i prawidłowe księgowanie wystawianych dokumentów. Działamy nieprzerwanie od ponad 10 lat, co najlepiej świadczy o naszym doświadczeniu i dużej wiedzy z zakresu prawa podatkowego. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, poufność transakcji i profesjonalną realizację zamówień.

Niestety, w branży sprzedaży faktur kosztowych („kosztów”) działa wielu oszustów, którzy nie księgują wystawianych faktur lub podszywają się pod zupełnie obce podmioty gospodarcze. Nie sztuką jest kupić fałszywe „faktury” nawet za 5% sumy brutto, ale wówczas będą zupełnie bezużyteczne i bezwartościowe, ponieważ nie zostaną zaksięgowane po stronie wystawcy. Zaksięgowanie takich faktur przez nabywcę spowoduje, że pierwsza lepsza kontrola skarbowa lub analiza porównawcza JPK wykaże nieprawidłowości, a Państwo będą odpowiadać za oszustwa podatkowe i będą zmuszeni zapłacić wszystkie bezpodstawnie odliczone podatki. Dla własnego bezpieczeństwa, prosimy pod żadnym pozorem nie korzystać z usług oszustów. Możemy udowodnić, że nasza „konkurencja” to pospolici oszuści i możemy jednoznacznie wykazać, że jako jedyni sprzedajemy autentyczne, legalne i rzetelnie księgowane faktury.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i poufność naszego kontaktu, wszystkie zamówienia realizujmy wyłącznie drogą elektroniczną. Proszę pamiętać, że poczta elektroniczna zapewnia dużo wyższą poufność, prywatność i bezpieczeństwo kontaktu niż rozmowa telefoniczna lub spotkanie w sprawie zakupu faktur kosztowych. Dodatkowo, istnieje możliwość obustronnego szyfrowania naszej korespondencji, co gwarantuje całkowitą poufność przesyłanych wiadomości.

Solidne fundamenty współpracy

Od ponad 10 lat prowadzimy legalnie zarejestrowaną działalność biznesową w wielu branżach i generujemy wielomilionowe obroty, więc możemy wystawić dla Państwa faktury na większość towarów oraz usług. Posiadamy ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu prawa podatkowego, więc jako jedyny profesjonalny sprzedawca kosztów w Polsce gwarantujemy pełne bezpieczeństwo współpracy. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów i wystawiać faktury na towary lub usługi, które najlepiej pasują do Państwa działalności biznesowej, branży i zapotrzebowania.

Gwarancja bezpieczeństwa i poufności

Wszystkie sprzedawane przez nas faktury VAT są autentyczne, legalnie wystawiane, rzetelnie księgowane i zawsze deklarowane w Jednolitym Pliku Kontrolnym (JPK). Dodatkowo, dbamy o poufność naszej współpracy z Klientami, nasze serwery ulokowane są poza Polską, szyfrujemy wszystkie nośniki danych, a całą zbędną korespondencję regularnie kasujemy. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie zamówienia realizujmy drogą elektroniczną. Proszę pamiętać, że poczta elektroniczna zapewnia znacznie wyższy poziom poufności niż rozmowa telefoniczna lub spotkanie.

Ogromne korzyści podatkowe

Współpraca z nami to dla Państwa szansa na ogromne korzyści podatkowe. Większość naszych Klientów oszczędza aż 42% od kwoty netto zamówionych faktur: 19% na podatku dochodowym i kolejne 23% na podatku od towarów i usług (VAT). Możemy pomóc przy optymalizacji także innych podatków takich, jak podatek dochodowy od zysków kapitałowych lub podatek od sprzedaży nieruchomości. Sprzedawane przez nas faktury są legalne i rzetelne księgowane, interes naszych Klientów jest najważniejszy, a nasza prowizja zawsze dużo niższa niż kwota podatku.

Ponad 10 lat nieprzerwanej działalności

Od ponad 10 lat nieprzerwanie pomagamy przedsiębiorcom, spółkom i osobom fizycznym uniknąć wysokich podatków.

kontakt@sprzedamkoszty.com

Kluczowe usługi w naszej ofercie