Transakcja sprzedaży-zakupu faktur kosztowych („kosztów”) powinna być profesjonalnie zrealizowana tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo, poufność i możliwie krótki czas oczekiwania na zamówione dokumenty. Podstawowym warunkiem udanej realizacji jest kontakt tylko i wyłączenie elektroniczny. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tej bardzo ważnej zasady. Na wszystkie prośby o numer telefonu lub spotkanie zmuszeni będziemy odpowiedzieć negatywnie. Pytania prosimy kierować na adres kontakt@sprzedamkoszty.com, na wszystkie odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe. Czekamy na wiadomość od Państwa, gwarantujemy całkowitą poufność i bezpieczeństwo współpracy.

Najlepsze warunki,
najwyższa jakość

Sprzedażą faktur VAT („kosztów”) zajmujemy się od 2010 roku. Nie jesteśmy pośrednikiem ani przedstawicielem handlowym. Niniejszą stronę oraz skrzynkę pocztową kontakt@sprzedamkoszty.com tworzą i obsługują nasi pracownicy. Zapewniamy bezpośredni kontakt z podmiotami wystawiającymi faktury („koszty”), dzięki temu gwarantujemy najkorzystniejsze warunki, najwyższą jakość obsługi i najkrótsze terminy realizacji.
Reprezentujemy podmioty o ogólnopolskim zasięgu i posiadamy oddziały we wszystkich większych miastach: Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Radomiu, Lublinie, Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku. Dzięki temu możemy wystawić dla Państwa faktury VAT („koszty”) na usługi realizowane lokalnie takie, jak naprawa pojazdów czy transport towarów. Chętnie sprzedamy Państwu również faktury na paliwa płynne, usługi reklamowe, informatyczne, szkoleniowe, księgowe i inne. Oczywiście, prowadzimy faktyczną działalność w tych branżach oraz posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia i koncesje.

Pomagamy
na terenie całego kraju

Sprzedam koszty, dam koszty, sprzedam faktury, dam faktury, koszty VAT